500 Siteden Link ve Tanıtım Yazısı Hizmeti

1- BÜTÜN SİTELER SİZE Mİ AİT – ARACI VE KOMİSYONCU MUSUNUZ?
500 siteden link ve tanıtım yazısı satışı yapmaktayım. Tüm siteler bana ait olup aracı ve komisyoncu değilim. Bu yüzden linklerinizin ve tanıtım yazılarınızın 3 gün sonra kalkması söz konusu değildir. Siteler bize ait olduğu için önce tanıtım yazısı ve linklerinizi ekliyor sonra ödeme talep ediyoruz.

2- TANITIM YAZISI VE LİNKLERİ NE KADAR SÜREDE EKLERSİNİZ – ÖDEMEYİ NE ZAMAN YAPMALIYIZ?
Tanıtım yazısı ve linklerinizi yarım saat içinde ekleyip rapor veriyoruz. Raporu ilettikten sonra 1 saat içinde sizden ödeme bekliyoruz. Ödeme yapmadığınız takdirde eklenen link ve tanıtımları silip hizmeti sonlandırıyoruz. Link ve tanıtımı ekle 2 gün sonra ödemeni yapacağız diyenlerin teklifini kabul etmiyoruz. Bunun nedeni antiseo yapmak isteyenleri engellemektir. Malum link ekle kaldır web sitelerine zarar veriyor. Linki ekle deyip 2 gün sonra ortadan kaybolanlar oldu. Linki kaldırdığımız siteler ise büyük bir çöküş yaşadı. Böyle bir duruma sebebiyet vermemek adına linkleri ekledikten sonra hemen ödeme talep etmekteyiz.

3- TANITIM YAZISINI KİM TEMİN ETMELİ – ÖDEMEYİ NASIL YAPMALIYIZ – TANITIM YAZILARI NASIL OLMALI?
Ödemeyi Bitcoin – Papara ve Banka havalesi ile yapabilirsiniz. Verdiğimiz fiyatlar yayınlama bedeli olup tanıtım yazısı size aittir. Tanıtım yazılarınızın özgün olmalıdır. Tanıtım yazılarınızda 2 adet link çıkışı bulunabilir. Tanıtım yazılarınızda başlık olmalıdır. Kısacası yazılarınız yayına hazır formatta olmalıdır. Yazı atıp sitem bu kelimeler bunlar deyip linkleme işini bize yüklemeyin. Bu iş için vaktimiz olmadığı gibi yanlış linkleme gibi bir sorunda sorumluluk almak istemiyoruz.

6- YÜKLÜ SİPARİŞ VERSEM 40 LİRALIK LİNK VE TANITIMI 4-5 LİRAYA ALABİLİR MİYİM?
500 siteden 10 adet 20 adet link alacam deyip link ve tanıtım hizmetini çok ucuza almak isteyenler lütfen bizden uzak dursun. Her şeyin bir ederi var. 500 site için alan adına yıllık 50.000 lira ödediğimizi, içerik için her ay 3000 lira sunucu için her ay 4000 lira ödediğimizi bilmedikleri için 500 site için çok para istiyorsun diyenler lütfen yazmasın. Yüklü link aldığınızda en fazla % 20 indirim uygulayabiliriz. Yüklü miktarda sipariş verip 4-5 liraya link almak isteyenlere hizmet vermiyoruz. Sitelerimizde link çıkışı arttığı zaman sitelerimizin gücünün azaldığını yeni müşterileri adaylarının link çıkışı fazla olduğu için sitemizi tercih etmediğini biliyoruz. Bu yüzden fiyatlarımız sabit olup pazarlık söz konusu değildir.

7- SİTELER İNDEX ALIYOR MU – İÇERİKLER DÜZENLİ EKLENİYOR MU – İÇERİKLER ÖZGÜN MÜ?
Sitelerimiz hakkında biraz bilgi verelim. Sitelerimiz 1-2 yıllık sitelerdir. Google spam sorunu yoktur. Hepsi index almaktadır. Her gün düzenli olarak 8-10 içerik eklenmektedir. İçerikleri haber botları atmaktadır. İçerikler yarı özgündür. Özgün olmayan siteler spam sitelerdir gibi kendini seo uzmanı sanan arkadaşlar bize bu konuda yazmasın. 1 özgün içeriğin 10 lira olduğunu hesap ederseniz 500 siteye her gün 1 özgün içerik eklememiz günlük 5000 lira aylık 150.000 eder. Aylık 40-50 bin lira para kazanamadığımız sitelere 150 bin liralık içerik ekleyemeyiz. Özgün içerikli bir siteden de 30-40 liraya tanıtım yazısı alamazsınız.

8- SİTELERİN PA-DA DEĞERİ GERÇEK Mİ ? YAPAY YOLLARLA YÜKSELTİLEN BACKLİNKLER SİTELERE ZARAR VERİR Mİ?
Sitelerimizin pa-da değeri 18-60 arası değişmektedir. Pa- da değerini arttırmak sitelerimizi güçlü hale getirmek için özel seo teknikleri yorum baklinkler kullandık. Sitelerimiz Google yandex gibi arama motorları dünyasında kabul gören otoriter siteler haline geldi. Webmaster sitelerinde yapay olmayan tekniklerle pa-da değeri arttırıldı gibi ibareler kullanmamız gerektiği söylendi. Aksi taktirde forumlarda satış yapamayacağımız söylendi. Yaptığımız seo çalışmaları sitelerimizin değerlerini sahte göstermek için değildir. Sitelerimizi güçlendirmek için yapıldı. Bu ibareye çok takılmayın derim.

9 SİTELERİN ALEXA DEĞERLERİ ÖZEL TEKNİKLERLE BOTLARLA VE PROGRAMLARLA MI YÜKSELTİLDİ. 
Sitelerimizin alexa değeri 700k ile 4000k arası değişmektedir. Alexa demek siteye düzenli trafik akışı geliyor ve düzenli içerik ekleniyor anlamına gelir. Sitelerimizin alexa değerini düşürmek için yapay hit ve yapay programlar kullanılmadı. Yapay çalışmalarla alexa 300-400k düşürülüyormuş. Bilseydim satışları arttırmak adına tüm sitelerin alexa değerini 300-400k düzeyine düşürürdük. Şuan alexa 4000 olanlar var. Bu sitelerimizin alexa değerlerinin doğal yöntemlerle düştüğünün ispatıdır.

10- SİTELERİN HİTİ AHREFSTE SIFIR GÖRÜNÜYOR – GERÇEKTEN SIFIR MI – AHREFS GERÇEĞİ YANSITIYOR MU – SİTELERİN HİT DURUMU NASIL?
Sitelerimizin hiti 200 ile 900 arasında değişmektedir. Hitleri yandex metrica ve wordpress statistic eklentileri ile takip etmekteyiz. Ahrefs üzerinden baktığımızda sitelerimizin hepsinin 0 olduğunu görmekteyiz. Efendim biz ahrefsten baktık sitenizin hiti 0 yani dediğiniz gibi 200-900 arası değil diyecek arkadaşlara sözüm yok. Ben ahrefse göre değil elimdeki 2 sayaca göre söylemekteyim. Ayrıca hiçbir müşterime sitelerimin hitini 200 ile 900 arası olduğunu ispat etmek zorunda değilim. Sitemizin hiti budur. İnceleyin beğenirseniz çalışalım. Sitenin hitinin 5000 olması siteyi ziyaret eden 5000 kişinin linkinizi tıklayacağı anlamına gelmez. Link ve tanıtım yazısı alırken dikkat edilecek 100 unsurdan sadece 1 tanesi sitenin hitli olmasıdır. Diğeri de sitelerin benzer içerikli olmasıdır. Benim sitem spor sitesi senin haber sitelerinden link almam siteme katkı sağlamaz ki anlayışına da karşıyız.

11- SİTELER SADECE LİNK VE TANITIM EKLEMEK İÇİN AÇILAN PARAVAN BLOGLARDAN MI?
Sitelerimiz sadece link ve tanıtım yazısı satmak için açılmadı. Sitemize bir ay içinde eklenen 500 yazıdan sadece 2 tanesi tanıtım yazısıdır. Yani sitemizde yayınlanan yazıların tanıtım yazısına oranı binde 4 civarıdır. Link ve tanıtım satmak için açılan siteleri inceleyin. 1 ay içinde 20-30 içerik eklenmiştir. Bunun 20-25 tanesi tanıtım 4-5 tanesi normal içeriktir. Yani site sahibi aklına eserse yazı eklemiştir. Düzenli içerik eklenmediği için bu sitelerin alexa sıralaması yoktur varsa da 8000-16000 arası değere sahiptir. Google arama motoru robotları da siteyi haftada 1 ziyaret edip tarar. Bu yüzden eklenen yazıların index alması 1-2 gün sürebilir. Sitelerimize saat başı 1 içerik eklendiği için sitelerimiz saat başı arama motorları tarafından taranır. Bu yüzden eklenen yazılar 1-2 saat içinde index alır.

12- SİTELERDE YER ALAN BAŞKA LİNKLER BENİM SİTEME ZARAR VERİR Mİ – SİTEMİ SPAMA SOKAR MI – BİR SİTE NEDEN SPAM YER?
Sitende şu sitelerin linki var. O linkler benim siteme zarar verir diyen arkadaşlara sadece gülüyoruz. Bu konuda ne kadar cahil olduklarının farkında değil. Benim sitemde yer alan ve hizmet verdiğim linklerin sizin sitenize etkisi sıfırdır. Efendim şu linkler yüzünden benim sitem spam yiyebilir diyenler oldu. Lütfen arkadaşlar bilmeden sağdan soldan duyduğunuz bilgilerle gelip bizimle tartışmayın. Bir sitenin spam yemesi Google yönergelerini ihlal etmekten kaynaklanır. Yani sitenin iç dinamikleri ile alakalıdır. Sitenize link aldınız diye spam yemezsiniz. Sürekli tekrar eden içerikler eklerseniz sitenize, kopya içerikler ile sitenizi doldurursanız, 100 kelimelik 1 yazı içine onlarca link koyarsanız spama düşersiniz.

13- LİNK VE TANITIM HİZMETİ ALAN HİÇ KİMSENİN BİZİ KISITLAMASINA SINIRLAMASINA VE BİZE MÜDAHALE ETMESİNE İZİN VERMİYORUZ. 
Sitemizden link alan arkadaşlardan diğer bir ricamız şudur. Efendim ben a sektöründeyim Bu sektörden gelen başka bir kişiye link satmayın. Ayda en fazla 2-3 tanıtım sat. Sitene şu içerikleri ekleme şu firmalara şu sitelere hizmet verme. Lütfen bizden link ve tanıtım hizmeti alıyorsunuz. Bizi satın almıyorsunuz. Link ve tanıtım için bize ücret ödemeniz bizim üzerimizde egemenlik kuracağınız anlamına gelmiyor. Sözlerim lütfen ukalalık olarak algılanmasın. Daha önce bu durumlarla karşılaştık diye yazıyorum. Nasıl ki biz hizmet verdiğimiz firmalara efendim siz sitenizde şu kadar reklam verebilir şu kadar reklam veremezsiniz gibi bir kısıtlama yapıyorsak siz de bize müdahale etmeyin. Bir ay içinde binlerce kişiye link satıp siteyi de link çöplüğüne çevirmeyiz. Bu yüzden içiniz rahat olsun. Fazla link ve tanıtım yazısının sitemizi çökerteceğini ve sitemize büyük zararlar vereceğini biz de biliyoruz. Bu kadar yatırım yaptığımız sitelerin daha fazla para kazanmak için elimizden gitmesine izin vermeyiz.

14- EKLENEN LİNK VE TANITIM YAZILARIMIZ YA KALDIRILIRSA  – BUNUN GARANTİSİNİ VEREBİLİR MİSİNİZ?
500 adet sitemiz var. Sitelerin hepsinin kontrolü bizdedir. Domain süreleri dolmadan süreleri uzatmaktayız. Tüm ödemeleri yapıp siteleri her gün kontrol etmekteyiz. Çalışmayan sitelere anında müdahale etmekteyiz. İçeriklerin düzenli olarak eklenip eklenmediğini takip ediyoruz. Bu iş için 2 adet çalışan üniversite okuyan arkadaşımız vardır. Sitelerden kazandığımız paralarla onların da maaşı ödenmektedir. Okuyan arkadaşlar hem bize yardımcı olup çalışmakta hem de ailelerine yük olmadan bizim verdiğimiz işlerle geçimlerini sağlamaktadır.

15- WEB SİTELERİN LİSTESİNİ TXT DOSYASINDA ALABİLİR MİYİM İNCELEMEM GEREKİR DİYORSANIZ AŞAĞIDAKİ BAĞLANTI ADRESİNDEN ALABİLİRSİNİZ. 

SATIS LISTEMIZ

 

SKYPE live:.cid.64a9932ec852b93c
WATSAP 0531 791 86 26
EPOSTA [email protected]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.