Akhisarspor’da Gekas’tan son davet

TFF 3’üncü Lig’e düşen Akhisarspor’da daha evvel futbolcu olarak forma giydiği kulübe futbol yöneticisi olarak geri dönen eski Yunan yıldız Theofanis Gekas, Cihan Özbey idaresinin tekrar seçilmesiyle ekipten ayrılmak isteyip idmanlara katılmayan 8 futbolcuya davet yaptı.

Gekas, “Akhisarspor’un bugüne kadar elde ettiği tüm muvaffakiyetler kadro ruhu oluşturularak taraftarların da dahil olduğu bir bütünlük içiresinde alınmıştır. Akhisarspor içerisindeki ferdî sorunların üstesinden de tekrar birlik olarak geleceğiz. Ben kendi adıma elimi taşın altına koyarak başladığım vazifemde Akhisarspor’u gerek idmanlarda gerekse maç günlerinde bir ortada görmek istiyorum” dedi.

Gekas, “Bu yüzden idmanlara çıkmak istemeyen futbolcularımızla görüşüp onları idmanlara ve ekibe katılmaları için davet ettim. Lakin hala idmanlara çıkmak istemeyen futbolcularımız olduğunu görüyorum. Bu futbolcularımızla son defa görüşüp gelecek planlarımızı buna nazaran yapacağım” açıklamasını yaptı. Öte yandan Akhisarspor, Futbol Yöneticisi Gekas idaresinde 35’er dakikalık iki devre üzerinden Soma’da Somaspor’la oynadığı hazırlık maçını 2-0 kaybetti. Konut sahibi takımın gollerini 5 ve 50’nci dakikalarda Yusuf Türk attı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.