İranlı Hulk ilk rauntta rezil oldu! ‘Utanıyorum ve İran halkından özür diliyorum’

Dünyanın İranlı Hulk olarak tanıdığı, 184 cm boyunda ve 177 kilo ağırlığındaki Sajad Gharibi, ‘Kazak Titan’ lakaplı Kazakistanlı rakibi Djumanov Almat Bakhytovich ile karşılaştı. Müsabaka hiç beklenmeyen bir şekilde sona erdi. İşte detaylar…

FARKLI BİR BİR OLAYLA TANINDI
Sajad Gharibi, 2016’da yaptığı açıklamayla o dönem Irak ve Suriye’de faaliyet gösteren terör örgütü DAEŞ’e karşı sahada savaşmak istediğini duyurmuş ve korkutucu fiziğiyle dünyanın gündemine oturmuştu.

DUBAİ’DE KAZAK RAKİBİYLE KARŞILAŞTI

İranlı Hulk Sajad Gharibi, Pazar gecesi Dubai’de Wicked N’Bad boks etkinliğinde  ‘Kazak Titan’ lakaplı Kazakistanlı rakibi Djumanov Almat Bakhytovich ile karşılaştı.

SÜREKLİ RAKİBİNE SIRTINI DÖNDÜ

İranlı Sajad Gharibi, Kazak Titan ile mücadelesinde hiçbir etkinlik gösteremedi. Müsabakanın başlangıcından itibaren boks ringlerinde pek görülmeyen bir şekilde, darbelerden kaçmak için sürekli rakibine sırtını döndü ve hiç etkili yumruk bulamadı.

YERDEN KALKAMADI, İLK RAUNTTA NAKAVT OLDU

Henüz ilk raunt olmasına rağmen iki kez yere düşen İranlı Hulk, rakibi Kazak Titan’a nakavt mağlup oldu. Rakibinin yumrukları sonrası yere düşen ve nefes nefese kalan İranlı Hulk’ın kalkamadığını gören hakem maçı bitirdi.

İRAN HALKINDAN ÖZÜR DİLEDİ

İranlı Hulk, Kazak Titan ile yaptığı boks mücadelesinin ilk raundunda utanç verici bir şekilde yenilmesi sonrası İran halkından özür diledi.

‘UTANIYORUM VE İRAN HALKINDAN ÖZÜR DİLİYORUM’

Yenilgisinden sonra kısa bir röportaj veren Hulk, “Söyleyecek bir şeyim yok ama utanıyorum ve İran halkından özür diliyorum” dedi.

‘SADECE 2 HAFTA ANTRENMAN YAPABİLDİ’

Antrenörü de bir açıklama yaparak maç teklifinin kısa süre önce geldiğini ve İranlı Hulk’un hazırlanmak için yeterli vakti olmadığını, sadece iki hafta antrenman yapabildiğini belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.