Parmak Haliniz Kişiliğiniz Hakkında Bunları Söylüyor! İşte Parmak Haline Nazaran Kişilik Testi

Herkesin elleri ve parmakları farklı görünür. Büyük, küçük, kalın, ince: hepsi eşsiz. Yeniden de parmakları kabaca üç hale bölmek mümkündür. Üstü küt olan uzun, düz parmak, daha sivri uçla biten parmak ve büyük, sistemsiz eklemleri ve yuvarlak zirvesi olan parmak var. Her parmak hali birkaç eşsiz kişilik özelliğiyle gelir, böylelikle parmaklarınız size kendiniz hakkında çok şey söyleyebilir!

Tip A, Tip B yahut Tip C olup olmadığını öğrenmek için birinci olarak resme bir göz atın! İşte parmak biçiminizin kişiliğiniz hakkında söylediği bu…

A TİPİ

Özel hayatınızı, hislerinizi ve sırlarınızı kendinize saklamayı tercih ediyorsunuz. Etrafınıza bir duvar örme eğiliminde olduğunuz için “gerçek” sizi tanımak güç olabilir. Yalnızca hakikaten âlâ arkadaşların nasıl geçeceğini bilir. Tatlı ve duygusalsın ve hayvanlara bayılıyorsun. Arkadaşlarınız sizi yeterli kalpli ve eşsiz bir mizah anlayışına sahip biri olarak tanıyor.

B Tipi misiniz yoksa C Tipi misiniz? Kişiliğiniz hakkında ne söylediğini öğrenmek için okumaya devam edin.

B TİPİ

Sadık bir insansınız ve insanları asla terketmiyorsunuz. Aşık olmak için süratlisin. Kalbinizi kolaylıkla kırabilecek birine verdiğiniz için bazen bu biraz fazla süratli olabilir. Bu, itimadınız için sıkıntılara neden olabilir. Bu nedenle, yabancıların yanındayken her vakit rahat hissetmezsiniz. Aklında net bir gayesi olan birisin ve bir şey için çalışırsan her vakit başarılı olursun.

C TİPİ

Çoğunlukla hislerine nazaran hareket eden birisiniz ve bazen bu hisleri denetim altında tutmakta zorlanıyorsunuz. Bu sizi açık bir kitap haline getirir, fakat bazen hisleriniz sizi biraz fazla denetim eder. Objelere, insanlara ve hayvanlara kolaylıkla bağlanırsınız, lakin gerekirse onlardan da vazgeçebilirsiniz. Her vakit herkesi mutlu etmek istersiniz, bu da bazen kendinize bakmadan evvel öteki beşerlerle ilgilenmenize yol açar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.