Şeyma Subaşı ablasını düğününe davet etmedi! ‘Hayatımda olmayacak’

Şeyma Subaşı, geçtiğimiz aylarda Mısırlı iş insanı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile evleneceklerini duyurmuş ve düğün davetiyelerini paylaşmıştı. “Mutluluğunu artık sosyal medya hesabından paylaşma Şeyma” diye kendini uyaran ünlü isim, “Mutluluk bir seçimdir ve ben bu şekilde çok mutluyum. Çok heyecanlıyım” sözleriyle sosyal medyada çok konuşulmuştu.

“SÜRPRİZ OLSUN”

“Ayın 5-6’sı Marakeş’te evleniyoruz inşallah. 250 kişi falan gelecek, sadece aile ve yakın arkadaşlar geliyor. Onun dışında pek fazla bir şey söylemek istemiyorum. Sürpriz olsun, bana da sürpriz olsun” açıklamasını yapan fenomen, Amanyara’da bekarlığa veda partisi yapmıştı.

BEKARLIĞA VEDA PARTİSİ YAPTI

Parti için tercih ettiği mini beyaz elbiseyi kısa bir duvak takarak tamamlayan Subaşı, bekarlığa vedasından renkli kareleri 2.9 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasından yayınlamıştı.

ŞAŞIRTAN PAYLAŞIM

Instagram’ın yeni özelliği dünyaca ünlü isimler ve Influencer’ın paylaşımda bulunduğu “ücretli abonelik” sistemine ilk geçen isim olan Şeyma Subaşı, yeniden gündeme geldi. Düğününe 15 kişiyi çağırdığı konuşulan Subaşı, Instagram’ın “ücretli abonelik” bölümünden yeni bir paylaşımda bulundu.

“RUHU ÖZEL İNSANLAR KATILACAK”

Şubaşı, 10 kişilik davetli listesi hakkında “Düğünüme ruhu özel insanlar katılacak, ablam dahi hayatımda olmayacak” diye konuştu.

Şeyma Subaşı’nın ablasını Acun Ilıcalı’ya yakınlığından dolayı hayatından çıkardığı iddia ediliyor. Bu arada Kübra Açıl’ın eski futbolcu eşi Merthan Açıl, Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Hull City takımında çalışıyor.?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir